publikováno: 18.8.2024 DOROST NA BODY NEDOSÁHL - DOMA TĚSNĚ PADL

Dorostenci na úvod soutěže přivítali v domácím prostředí čtvrtý tým loňské soutěže - sdružený tým Hrdlíva a Švermova. Dorost musel řešit několik absencí, z nichž nejcitelnější byla absence Ondry Roubíky, který si přivodil dlouhodobé zranění v přípravném utkání mužů. Bohužel našemu dorostu se úvod zápasu příliš nepovedl, když již po čtyřech minutách inkasoval díky L. Mišikovi. Po necelé půlhodině hry se trefil hostující Mygal a bylo to o dvě branky a s tímto rozdílem se šlo i do kabin.

I ve druhém poločase to byli hosté, kteří se trefili jako první. Nedokázali jsme ubránit nejlepšího střelce z minulé sezóny L. Mišika, pro kterého to byl druhý gól v zápase. Jenže hředelští zbraně nesložili. Hned po rozehrání získali výhodu pokutového kopu a bylo sníženo. Šest minut před koncem to bylo již o jedinou branku. Druhou výhodu pokutového kopu využil i podruhé Vitner a bylo rázem o co hrát. Na body však již domácí dorostenci dosáhnout nedokázali.

FK HŘEDLE               TJ SOKOL HRDLÍV
2.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 63.min Jiří Vitner - pok.kop, 84.min Jiří Vitner - pok.kop   -   4.min Lukáš Mišíik, 27.min Ruslan Mygal, 63.min Lukáš Mišik

ŽK: 17.min Jakub Hornof, 44.min Michal Malecký, 57.min Václav Muška   -   82.min Jakub Vojtíšek