publikováno: 1.11.2023 DOROST NESTAČIL DOMA NA UNHOŠŤ

Ani v dalším zápase nezlomili dorostenci prokletí domácího hřiště, když podlehli Unhošti, která je přeskočila v tabulce. A tak čekání na první domácí výhru v sezóně stále trvá.

FK HŘEDLE             TJ UNHOŠŤ
13.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 42.min Ondřej Roubík  -  12.min Matyáš Bambula, 24.min Matyáš Bambula, 80.min Jáchym Fiala
ŽK: 67.min Tobias Žák, 77,min Michal Malecký - 67.min Max Hudeček, 77.min Jáchym Fiala
rozhodčí: Bohumil Mareš - David Minařík (laik), Michal Piešťanský (laik)

sestava FK Hředle: Andrle - Janek, J. Vitner, Žák, Pleier - Sahaidak, Minařík, Roubík, Malecký - Hornof, Smutný

střídali: Malý, Amler

trenér: Hanuš Minařík

sestava TJ Unhošť: Kolajta - Havel, Fiala, Mráček, Protiva, V. Gellner, Mácha, Rákos, Bambula, Brabec, Jirkovský

střídali: Ptáček, Hudeček, A. Gellner, Frič, Vašín, Pokorný, Civín

trenér: Jiří Fiala

Znovu musel trenér Minařík řešit řadu absencí klíčových hráčů. V A týmu se zranil dlouhodobě Martin Vitner, dále absentoval Tittelbach, Muška a utkání nedohrál ani Jiří Vitner a Janek. Tyto absence se nakonec ukázaly v zápase jako klíčové. V zápase soupeřů, kteří se ve svých kategoriích potkávají už nějaký ten rok, se očekával vyrovnaný souboj. Ten zahájili lépe hosté z Kladenska, kteří se po dvanácti minutách ujali Bambulou vedení. Uběhlo druhých dvanáct minut a hostující Bambula se trefil v zápase podruhé. Jenže domácí, kteří chtěli zlomit i domácí prokletí bojovali a odměnou jim byla branka do šatny od Roubíka, která přinesla naději do druhého poločasu.
I druhý poločas přinesl zajímavé momenty na obou stranách, ale branka žádná stále nepřicházela a tak stále bylo o co hrát. Nakonec deset minut před koncem rozhodl unhošťský Fiala.