publikováno: 13.6.2022 DOROST ŘÁDIL NA STOCHOVĚ

V roli favorita zajížděl dorost na hřiště posledního týmu tabulky. V předposledním zápase sezóny se tak spíše čekalo, jaká bude výše skóre. Jenomže ani ve fotbale není nic zadarmo. Jasná převaha našeho týmu nechtěla dlouho přinést gólový úspěch. Na první branku se čekalo tak celou půlhodinu. kdy soupeře "otevřel" Dan Minařík. Ten tím načal své brankové představení. Ten samý hráč totiž o tři minuty později skóre navýšil a přinesl klid na kopačky našich dorostenců. Druhý poločas to tam již začalo padat. Hned po třech minutách druhého poločasu skóroval Tittelbach. Po hodině hry se trefil znovu Minařík, který o chvíli později přidal svůj čtvrtý zápis do listiny střelců. Záhy na to se do střelecké listiny zapsal Pleier a o dvě minuty později se popáté v zápase trefil Minařík. Skóre zápasu uzavřel nakonec čtyři minuty před koncem kapitán týmu Martin Vitner.

TJ BANÍK STOCHOV        FK HŘEDLE
21.kolo okresního přeboru dorostu

0 : 8   ( 0 : 2 )

branky: 28.min Daniel Minařík, 31.min Daniel Minařík, 48.min Vilém Tittelbach, 56.min Daniel Minařík, 68.min Daniel Minařík, 70.min Jakub Pleier, 72.min Daniel Minařík, 86.min Martin Vitner