publikováno: 29.5.2023 DOROST S POSLEDNÍM NEZAVÁHAL

Dorost zajížděl v nedělním dopoledni na hřiště posledního celku tabulky a byl v zápase zcela jasným favoritem. Povinné tři body drží náš celek stále ve hře o titul přeborníka. První čtyřka v tabulce zůstává stále ve třech bodech a tak budou poslední dvě kola více než zajímavá.

FK SLAVOJ KLADNO           FK HŘEDLE
13.kolo okresního přeboru dorostu

branky: 1.min Jakub Hornof, 15.min JaKub Hornof
ŽK: 66.min Vladimír Müller - 53.min Vilém Tittelbach, 75.min Jakub Hornof
rozhodčí: Michal Kalík - Jiří Hřebejk (laik), David Minařík (laik)

sestava FK Slavoj Kladno: Hrbáček - Müller, Slaný, T. Dunka, Herda, K. Dunka, Rác, Gejdoš, Tran, Hodis, Hnojský

střídali: Arlt, Egrmaier

trenér:

sestava FK Hředle: Andrle - Pleier, J. Vitner, Minařík, Žák - Tittelbach, Hornof, Roubík, M. Malecký - AMler, D. Malecký

střídali: Herink, Mikšovic

trenér: Hanuš Minařík

Úvod zápasu vyšel na jedničku. Hned v první minutě vystihl Hornof krátkou malou domů a dostal náš tým do vedení. Když po čtvrthodině přidal Hornof po akci Minaříka druhou branku, vypadalo to s domácími všelijak. A skóre mohlo narůstat. Jenže proti byla několikrát branková konstrukce a tak se skóre neměnilo. Druhý poločas již žádnou vyjímečnou podívanou nepřinesl a skóre se tak již nezměnilo. A tak o dalších třech bodech pro naše dorostence, rozhodla první čtvrthodina a dvě branky Jakuba Hornofa.