publikováno: 15.4.2024 DOROST SI V POKLIDU DOKRÁČEL PRO TŘI BODY

Domácí dorostenci od začátku zápasu začali diktovat tempo hry a tak se jen čekalo, kdy a kdo otevře skóre. Trvalo to téměř čtvrthodinu hry, ale pak oponu svému střeleckému představení roztáhl Ondřej Roubík. Ten své branky dávkoval takřka se čtvrthodinouvou přesností a dosáhl tak hattricku již do poločasu. Do něho mu vstoupil ještě vstřelenou brankou Hornof a to spousta šancí, ve kterých se objevoval především Malecký a Amler, zůstalo nevyužito. I druhý poločas pokračoval v režii domácího týmu a přavahu vyjádřil Roubík svojí čtvrtou trefou v zápase. Polevení v koncetraci znamenalo v závěrečné desetiminutovce vstřelení dvou branek hostů z Loděnic. Skóre utkání však uzavřel benjamínek v týmu. Ondra Zíka se tak trefil poprvé v dresu dorostu.

FK HŘEDLE               AFK LODĚNICE
20.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 14.min Ondřej Roubík, 29.min Ondřej Roubík, 40.min Jakub Hornof, 42.min Ondřej Roubík, 52.min Ondřej Roubík, 86.min Ondřej Zíka   -   80.min David Chyba, 83.min Samuel Chrapek

ŽK:

diváků: 30

rozhodčí: Vladimír Týče - David Minařík (laik), Rudolf Čepela (laik)

sestava FK Hředle: Malý - Sahaidak, J. Vitner, Smutný, Žák - Andrle, Roubík, Minařík Malecký - Hornof, Amler

střídali: M. Vitner, Kučera, Zíka

trenér: Hanuš Minařík

sestava AFK Loděnice: Horníček - Dvořák, Kaplan, řezina, Chyba, Chrapek, Čepela, Svoboda, Flíček, Brauer, Soukup

střídali: Šindelář, Černý, Škrdlant, Winkler

trenér: