publikováno: 21.8.2023 DOROST SVOJI PREMIÉRU V KRAJI ZVLÁDL NA JEDNIČKU

Do prvního zápasu v krajské A třídě nastoupili dorostenci v základní sestavě, oproti sestavě  z minulé sezóny, s jednou novou tváří, Maksymem Sahaidakem. A premiéra to byla více než úspěšná, protože byla tříbodová.

FK KOMÁROV         FK HŘEDLE
3.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 48.min Valerii Lehedza, 75.min Valerii Lehedza   -   9.min Ondřej Roubík, 15.min Vilém Tittelbach, 57.min Vilém Tittelbach, 64.min Vilém Tittelbach, 77.min Michal Malecký.
ŽK: 13.min Daniel Mrkáček
rozhodčí: David Špicl  - Michal Franc (laik), David Minařík (laik)

sestava FK Komárov: O. Kyncl - A. Kyncl, T. Polách, Mrkáček, Šmehlík, Řepík, Bělohlávek, J. Polách, Branný, Kubačák, Lehedza

střídali: Pech

trenér: Roman Palek

sestava FK Hředle: Andrle - Pleier, J. Vitner, M. Vitner, Žák - M. Malecký, Minařík, Roubík, Tittelbach - Hornof, Sahadiak

střídali: Smutný, Janek, Amler

trenér: Hanuš Minařík

Zápas začal pro náš tým velmi dobře, protože se již po devíti minutách dostal díky trefě Roubíka do vedení. Po čtvrthodině hry se náš tým dostal již do dvoubrankového vedení. To se trefil Tittelbach a otevřel tak své střelecké představení. Do poločasu již žádná další branka nepadla a tak do kabin šel náš tým o hodně více veseleji, než ten domácí.

Jenže začátek druhého poločasu zůstal náš tým myšlenkami ještě v kabině a domácí po třech minutách snížili na rozdíl jediné branky Lehedzou. Časový úsek okolo šedesáté minuty však patřil našemu týmu, který dvěma brankami Tittelbacha, který zkompletoval hattrick, odskočil na rozdíl tří branek. Domácí kanonýr Lehedza čtvrt hodiny před koncem, svoji druhou brankou utkání zdramatizoval, ale jen na chvíli. Po dvou minutách rázně utnul jakékoli drama pátou brankou našeho týmu Malecký. A tak si dorost připsal premiérově tři body.