publikováno: 25.4.2024 DOROST UTRPĚL DEBAKL

Dorost zajížděl na hřiště Králova Dvora, na který v tabulce ztrácel čtyři body. Bohužel zápas se dorostencům vůbec nevydařil. Již po deseti minutách dostal jakýkoli plán na body dostávat trhliny, když domácí šli do vedení. Za dvě minuty bylo ještě hůře, když domácí udeřili podruhé. Do poločasu dorostenci Králova Dvora přidali třetí branku a tak šli do kabin s luxusním náskokem. Jestli naši dorostenci pomýšleli na nějaké zdramatizování zápasu, tak to vzalo za své hned v první minutě druhého poločasu, kdy domácí udeřili počtvrté.A když během dalších minut přidali další dvě branky, dovršili půltucet. O kosmetickou změnu se postaral necelých dvacet minut před koncem Minařík z pokutového kopu a deset minut před koncem snižoval Roubík. Poslední slovo však měli domácí, kteří tři minuty před koncem uzavřeli účet zápasu sedmou brankou v síti Malého.

FK KRÁLŮV DVŮR                 FK HŘEDLE
21.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 10.min Jan Fikrle, 12.min Filip Kincl, 33.min Antonín Štěpánek, 46.min Matěj Mareš, 58.min Matěj Mareš, 64.min Jakub Vrba, 87.min Jan Vinš   -   72.min Daniel Minařík - pok. kop, 80.min Ondřej Roubík
ŽK: 47.min Matěj Mareš   -   5.min Jakub Hornof