# Aktuality

publikováno: 17.8.2023 DOROST V PŘÍPRAVĚ TĚSNĚ PADL

První přípravný zápas, který byl zároveň i generálkou na nedělní ostrý star, sehrál dorost. V zápase plném zvratů vyhrál nakonec domácí sdružený tým, ale pocity z výkonu našeho týmu jsou dobré.

FK DOBROMĚŘICE/SK ČERNČICE                 FK HŘEDLE
přípravný zápas dorostu

5 : 4  ( 3 : 1 )

branky FKH: Jiří Vitner, Ondřej Roubík, Martin Vitner, Maksym Sahaidak

sestava FK Hředle:  Malý (46.min Andrle) - Žák, J. Vitner, Kučera, Pleier - Tittelbach, M. Vitner, Roubík, Sahadiak - Minařík, Hornof

střídali : Smutný, Janek, Amler

trenér: Hanuš Minařík

Hlasy po utkání:

H. Minařík:  Jsem rád, že jsme mohli sehrát toto utkání. Mohli jsme vyzkoušet v zápase nové kluky. Zápas se musel líbit. Domácí o poločase vedli 3:1. My jsme během deseti minut ve druhém poločase otočili na 3:4 a měli další šance, které by soupeře mohly zlomit. Bohužel jsme neproměnili. Soupeř nás za to v závěru zápasu potrestal.