publikováno: 10.10.2023 DOROST VEZE Z TUCHOMĚŘIC BOD

Podruhé v řadě, čekal na dorostence zápas na hřišti soupeře, tentokrát v Tuchoměřicích. Dorostencům se na hřištích soupeřů zatím daří. Tentokrát se však museli obejít bez svého kouče Hanuše Minaříka, kterého tak v pozici hlavního kouče vystřídal jeho asistent Petr Huttr. V zápase jak na houpačce se nakonec body dělily.

TJ SOKOL TUCHOMĚŘICE          FK HŘEDLE
10.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 15.min Maxim Žukov, 29.min Samuel Jemelka, 50.min Matyáš Benedikt, 65.min Pavel Smrž, 82.min Pavel Smrž  -  12.min Vilém Tittelbach, 19.min Michal Malecký, 40.min Daniel Minařík, 45.min Martin Vitner, 53.min Martin Vitner
ŽK: 77.min Matěj Tůma   -   71.min Martin Vitner, 77.min Jiří Vitner
rozhodčí: Jaroslav Stumpf - Martin Vegricht (laik), David Minařík (laik)

sestava TJ Sokol Tuchoměřice: Živný - Žukov, Smrž, Cihlář, Jemelka, Řešátko, Kubizňák, Benedikt, Tůma, Štěpánek, Zavadil

střídali: Baschiera, Keller, Šťastný, Whitehead, Hlavina, Niklas

trenér: Roman Palek

sestava FK Hředle: Malý - Sahaidak, Smutný, J. Vitner, Pleier - Tittelbach, Roubík, Minařík, Malecký - Hornof, M. Vitner

střídali: Amler, Kučera, Janek, Andrle

trenér: Petr Huttr

Zápas začal hned hodně zajímavě a tak se na první branku nečekalo příliš dlouho. Po dvanácti minutách se prosadil Tittelbach a poslal tak náš tým do vedení. Domácí hráči však našli rychlou odpověď, když po třech minutách bylo vyrovnáno. Jenže náš tým na vyrovnávací branku odpověděl více méně rychle a nejlépe jak mohl. Branka Maleckého, poslala naše dorostence opět do vedení. To vydrželo tentokrát o něco déle, ale po deseti minutách domácí zásluho Jemelky vyrovnali. Dál pokračoval otevřený zápas se šancemi na obou stranách. Misku vah překlopil na stranu našeho týmu pět minut před poločasem Minařík a když se v poslední minutě poločasu trefil Martin Vitner, mohlo se zdát, že jde o rozhodující moment zápasu.

Domácím vyšel vstup do druhého poločasu, kdy po pěti minutách Benediktem snížili, ale odpověď přišla záhy. Po třech minutách se trefil podruhé v zápase Martin Vitner, který dokázal, že mu střelecký prach se sobotního zápasu mužů, nezvlhl. Domácí tým nic nevzdával a v pětašedesáté minutě se dostal opět na dostřel díky brance Smrže.. A drama tak pokračovalo dál. Necelých deset minut před koncem přišlo vyrovnání. To zařídil domácí Smrž, který i s přispěním Jirky Vitnera vyrovnal. A to nemuselo být vše, když domácí v poslední minutě měli obrovskou šanci, když ze dvou metrů přestřelili branku Malého. Body se tak dělily.