publikováno: 14.10.2024 DOROST ZRÁTU Z PRVNÍHO POLOČASU NEDOHNAL

Zraněními stíhaný tým dorostu zajížděl na hřiště jedenáctého týmu tabulky Slovanu Kladno pouze v jedenácti hráčích, z nichž dva z nich byli ještě v žákovském věku.

K dlouhodobě zraněným hráčům přibyli ještě trenérovi Minaříkovi další dva, disciplinárně potrestaní. A nezkušenost kádru byla znát hned od úvodních minut. Domácí do zápasu vlétli a již v šesté minutě šli do vedení. Tlak domácích neopadal a několikrát se musel předvést brankář Malý, který držel akcie hředelského týmu. Jenže na sklonku půlhodiny již nestačil na zakončení donácího Beneše.Domácí Kladno bylo celý první poločas týmem, který určoval tempo hry a který na hřišti jednoznačně kraloval. Proto byl poločasový výsledek pro hostující tým ještě milosrdný.

Jenže úvod druhého poločasu se vyvedl našim dorostencům. Již po třech minutách se trefil střelec posledních zápasů - MIchal Malecký.. Domácí snížení po dominantním prvním poločase zcela vyhodilo z role a byli to právě Hředelští, kteří měli rázem více ze hry. Jenže po hodině hry se domácí trefili potřetí a zdálo se, že vítězi je rozhodnuto. Jenže naše dorostence inkasovaná branka nezlomila a když čtvrthodinu před koncem snížil kapitán Vitner, bylo zase o co hrát. Přes veškerou snahu se již našim dorostencům vyrovnat nepodařilo a tak si připsali těsnou prohru.

FK SLOVAN KLADNO               FK HŘEDLE
10.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 6.min David Pokorný, 28.min Richard Beneš, 59.min Štěpán Dvořák  -  48.min Michal Malecký, 74.min Jiří Vitner

ŽK:

diváků: 47

rozhodčí: Jan Zíka - Petr Pokorný (laik), David Minařík (laik)

sestava FK Slovan Kladno: Kraus - Tran Beneš, T. Havlůj, Gregor, Polter, Pokorný, Podzimek, Dvořák, Miler, Votava

střídali: Holec, Šíma, O. Havlůj

trenér: Pavel Sobotka

sestava FK Hředle: Malý - Peterka, Vitner, Farták, Amler - Andrle, M. Malecký, Muška, D. Malecký -Nejedlý, Kosina

střídali:

trenér: Hanuš Minařík