publikováno: 11.9.2023 DOROSTU UTEKLO VÍTĚZSTVÍ V POSLEDNÍ MINUTĚ

Po dvou vítězných zápasech na hřištích soupeřů a jednom prohraném doma, přivítali dorostenci v Traverza aréně, druhý tým tabulky SK Kazín. O tom, že hosté z Kazína udrží svoji neporazitelnost rozhodla až poslední minuta.

FK HŘEDLE        SK KAZÍN - DOLNÍ MOKROPSY
6.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 53.min Jakub Hornof   -   90.min František Karásek
ŽK: 8.min Petr Kindl
rozhodčí: Jan Husák - Robert Janek (laik), Jan Karásek (laik)

sestava FK Hředle: Andrle - Žák, J. Vitner, Kučera, Sahadiak- M. Malecký, Minařík, Roubík, Smutný - Hornof, Amler

střídali: Janek, Bureš, Malý

trenér: Hanuš Minařík

SK Kazín: Nacházel - Vinter, Šivec, Kepka, Strádal, Vojtěch, Chlupáč, Diviš, Holubec, Kindl, Karásek

střídali: Zeman, Malík, Knytl

trenér: Lukáš Stuchlík

Dorostenci nemají rozhodně špatný start do soutěže. Dvě výhry ze hřišť soupeřů se určitě počítají a také chtěli napravit úvodní domácí prohru s Hrdlívem. Komplikace však musel řešit trenér Minařík, když mu ze sestavy vypadly pilíře, Pleier, Tittelbach a počítat nemohl ani s Martinem Vitnerem, který nastoupil za první tým mužů. I přes tuto absenci klíčových hráčů nastoupili s touhou bodovat. Vyrovnaný a opatrný zápas z obou stran se branky dočkal až ve druhém poločase. To krátce po pauze se prosadil domácí Jakub Hornof. Ani úvodní branka nezměnila ráz hry. Obě mužstva hrála výborně do obrany a svého soupeře pouštěla do minima šancí. SKóre se nakonec změnilo ještě jednou. V devadesáté minutě dostali hosté možnost trestného kopu z hranice šestnáctky. A hostující František Karásek se trefil a stanovil tak konečný stav utkání na spravedlivou dělbu bodů.