publikováno: 20.3.2023 GENERÁLKA ZŮSTALA NEDOHRÁNA

Poslední přípravný duel sehráli muži na přírodní trávě na Zátiší, proti sedmému týmu lounského okresního přeboru Sokolu Tuchořice. Z utkání se nakonec odehrálo 75 minut, po kterých byl zápas po hromadné bitce ukončen.
Úvod zápasu patřil našemu týmu, který se dostal i do první šance. To po pěti minutách se hlavička Davida Minaříka zastavila po rohovém kopu na břevně. Kdo čekal, že tento moment odstartuje ofenzivní  představení byl zklamán. Zápas upadl do šedi a podprůměru a o zajímavé momenty byla nouze. Z nudy prvního poločasu vybočila až 35 minuta. Tomáš Vitner hůře zpracoval na středu hřiště míč, kterého se zmocnil soupeř a ze své první střely na branku šel do vedení. Zbytek poločasu se opět nesl v šedi a nudě.
Druhý poločas začal pro náš tým velmi dobře. Tomáš Vitner dostal míč do kraje, kde měl hodně místa, které využil a s přehledem míč uklidil a vyrovnal. Dalších pět minut přineslo několik velikých šancí našeho týmu, ale koncovka byla žalostná. Po hodině hry přišla tradiční chyba z přípravy. Znovu ztráta ve středu hřiště a samostatný únik zakončilo tuchořický hráč mezi nohy Bečiroviče. Náš tým dokázal rychle srovnat, kdy míč dostal na pomezí penalty Tomáš Čuda a vyrovnal. Bohužel přišla 75 minuta a faul na našeho hráče na hranici šestnáctky. Faul, který nepatřil mezi zákeřné a rozhodně se nevymykal . Bohužel podrážděnost našich hráčů již dostupovala vrcholu a Adam Vitner se pustil pěstně do jednoho z obránců Tuchořic. Vznikla hromadná bitka, kterou ukončil rozhodčí Kozák předčasným ukončením zápasu.

TJ SOKOL TUCHOŘICE                      FK HŘEDLE

přípravný zápas mužů
2 : 2 ( 1 : 0 ) nedohráno

branky FKH: Tomáš Vitner, Tomáš Čuda

sestava FK Hředle : Bečirovič - Rais (60.min Daniel Minařík), Mrázek, Sláma, Somol - T. Čuda, T. Vitner (60.min Vodrážka), David Minařík (60.min Brož), Sedláček (60.min Malecký) - Bechner (70.min A. Vitner) A. Vitner (60.min M. Čuda)

J. Sklenář: . Jsem hodně špatný jak z našeho výkonu, tak především z chování některých našich hráčů. Pro mě naprosto nepochopitelné chování některých jedinců mě nutí přemýšlet, zda jejich herní projev přináší větší pozitiva než jejich negativní chování na hřišti. Jsou tito hráči pro tým vůbec díky tomu přínosem nebo přinášejí více negativ. Co se týče hry. První poločas opět nekoukatelný, bez tempa nápadu a zápalu. Druhý poločas jsme se trochu rozhýbali, ale koncovka není v těchto dnech vůbec ideální. Navíc se opakují takřka stejné chyby, kdy máme míč plně pod kontrolou a přijde laciná chyba a brejk do otevřené obrany, který soupeři narozdíl od nás nekompromisně trestají. Je tak hodně zamyšlení a úvah před prvním mistrovským zápasem.