publikováno: 10.8.2020 HODNĚ NEPOVEDENÁ GENERÁLKA

Třetí přípravný zápas, který byl generálkou na soutěžní zápasy, odehráli muži v Krásném Dvoře. Domácí si díky třem brankám ve druhém poločase připsali zasloužené vítězství.

Úvod zápasu přinesl po šesti minutách první branku. V 6 minutě proletěl přízemní centr nepovšimnut takřka celým pokutovým územím, kde nechala naše obrana zcela bez povšimnutí domácího hráče a vedení domácích bylo na světě. Odpověď přišla brzy. Adam Vitner využil zaváhání domácího stopera a před domácím brankářem se nemýlil. Po té se hra v úmorném vedru zklidnila a mnoho příležitostí k vidění nebylo. Když už se nějaký tým do šance dostal, stálo to za to. |Domácí trefili tyč, stejně jako náš tým a akci Hladkého hasila domácí obrana až na brankové čáře. Když se zdálo, že do kabin se půjde za vyrovnaného stavu, utekl znovu Adam Vitner a poslal náš tým do poločasového vedení.

Do druhého poločasu nastoupily dvě zcela odlišné jedenáctky. Ta domácí s chutí a touhou zvrátit výsledek, ta naše ustrašená a s chutí snad jen přežít 45 minut vedra. A tak se domácí tlačili před naší bránu a svým tlakem nutili naše hráče k chybám. Jednu z nich v 63 minutě využili. Ani vyrovnání náš tým neprobudilo a kupili jsme další chyby. Z jedné z domácích šancí nám pomohla tyčka, ale v 76 minutě se už domácí radovali. Zmar našeho týmu ve druhém poločase završila 88 minuta a domácí pojistka zasloužené výhry.

TJ KRÁSNÝ DVŮR  -   FK  HŘEDLE
přípravný zápas muži

4 : 2   ( 1 : 2 )

branky: Adam Vitner 2x