publikováno: 15.8.2024 KAM NA NAŠE TÝMY

V následujícím týdnu, budou moci fanoušci vyrazit na zápasy tří našich týmů. Všechny naše týmy se představí v domácím prostředí. Pro tým starší přípravky to bude jejich premiérové soutěžní utkání.

Jako první se představí v sobotu odpoledne tým mužů. Ten v Traverza aréně přivítá nováčka soutěže, tým Lišan.

FK HŘEDLE                           SK LIŠANY
2.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

datum:       sobota  17. 8. 2024
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           17 : 00 hodin
sraz:          15 : 30 hodin
rozhodčí:

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 16 9 3 4 37: 22
DOMA 7 5 1 1 17 : 5
VENKU 9 4 2 3 20 : 17

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE SK LIŠANY
Martin Vodrážka, Július Čerňák, Tomáš Bureš 4 x Martin Kaňák, Daniel Roušavý 3 x
Jan Sláma, Miroslav Haluza 3 x  Václav Mutínský, Jiří Jelínek, František Drvota 2 x
Štefan Ďurina, Adam Vitner 2x, Denis Bechner 2x

V neděli dopoledne půjdou do akce dorostenci. Ti přivítají v domácím prostředí Traverza arény sdružený tým Hrdlíva a Švermova.

FK HŘEDLE               TJ SOKOL HRDLÍV
2.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

datum:       neděle  18. 8. 2024
místo:        Traverza aréna Hředle
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 00 hodin
rozhodčí:     Vladimír Beneš

Jako poslední půjde premiérově do akce starší přípravka. Ta své domácí zápasy hraje středy odpoledne a tak její premiérový zápas vypukne právě uprostřed týdne, kdy do Traverza arény dorazí tým Slabec.

FK HŘEDLE                      TJ SLABCE
2.kolo okresní přebor starších přípravek

datum:       středa  21. 8. 2024
místo:        Traverza aréna Hředle
čas:            17 : 00 hodin
sraz:           16 : 30 hodin

Tým starších žáků má v nadcházejícím volnu volný los a tak si na své premiérové utkání ještě počká.