publikováno: 12.8.2021 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

A je to tady!!!!! Konečně se znovu rozjíždí kolotoč mistrovských zápasů a doufáme, že již konečně bez přerušení nebo ukončení soutěže. A do bojů o první body naskočí oba týmy dospělých. Jako první to bude první tým, který se po dlouhé době představí ve svém tradičním domácím prostředí Traverza arény, kde přivítá Spartu Lužná. Pikantní souboj to zcela jistě bude pro oba týmy a to především proto, že na lavičce Sparty koučuje dlouholetý a úspěšný trenér Traverzy Josef Petráš. V rámci tohoto zápasu bude probíhat celodenní program se slavnostním otevřením nových kabin.

FK  HŘEDLE             SPARTA LUŽNÁ
1.kolo okresního přeboru mužů

datum:       sobota  14.  18. 2021
místo:        Traverza aréna Hředle
čas:           13 : 30 hodin
sraz:          12 : 30 hodin
rozhodčí:    Jiří Strouhal - Jan Husák, Lubomír Kozák

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ V OKRESNÍM PŘEBORU

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 18 9 3 6 32 : 26
DOMA 10 5 2 3 20 : 12
VENKU 8 4 1 3 12 : 14

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE TJ SPARTA LUŽNÁ
Adam Vitner 6 branky    Radek Šnajdr 5 branek
Pavel Houdek 3 branky  Lukeš 4 branek
Miroslav Haluza, Štefan Ďurina, František Machovský, David Zilcher, Jan Sláma všichni 2 branky

Neděle je vyhrazena pro rezervu. Ta se poprvé v sezóně představí napoprvé na hřišti soupeře. A to v Rudě.

SOKOL RUDA         FK HŘEDLE "B"
1.kolo IV. třídy mužů

datum:      neděle  15. 8. 20201