publikováno: 16.9.2021 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

O víkendu půjdou do akce opět tři naše týmy. Volno má tentokráte rezerva. Dva týmy se představí v domácím prostředí Traverza arény a jeden z týmů zajíždí na hřiště soupeře. První půjdou do akce mladší žáci. Ti se budou v domácím prostředí v sobotu dopoledne snažit zaskočit favorita.

FK HŘEDLE        TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ
4.kolo okresního přeboru mladších žáků

datum:       sobota  18.  9. 2021
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           10 : 00 hodin
sraz:          9 : 15 hodin

Sobotní odpoledne je vyhrazeno prvnímu týmu mužů. Ti na svém domácím hřišti přivítají soupeře z Jesenice.

FK HŘEDLE     -    FC JESENICE
5.kolo okresního přeboru mužů

datum:       sobota  18.  9. 2021
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           13 : 30 hodin
sraz:          15 : 30 hodin
rozhodčí:    ??? - ???, Petr Bohatý
delegát:

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 18 12 1 5 44 : 24
DOMA 8 7 1 0 27 : 9
VENKU 10 5 0 5 17 : 15

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE FC JESENICE
Denis Bechner 8 branek Vít Fiala 5 branek
       Adam Vitner 7 branek         Martin Polášek, David Jeníček 3 branky
Martin Vodrážka, Jan Sláma 4  branky Jakub John, Petr John, Dominik Kapoun, Petr Kotek 2 branky

Jako poslední půjde o víkendu do akce dorost. Ten se bude snažit poprvé vyhrát. Soupeřem mu bude v neděli dopoledne rezerva Lhoty. Ta hraje své zápasy na hřišti Velké Dobré!!!!

SK LHOTA "B"             FK HŘEDLE
4.kolo okresního přeboru dorostu