publikováno: 4.8.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Nový soutěžní ročník se kvapem blíží a s ním finišují i přípravy týmů na novou sezónu. O víkendu se tak naši fanoušci dočkají a budou moci sledovat v akci oba týmy dospělých.
První tým mužů se představí na Plzeňsku. V sobotu odpoledne, se oproti předpokladům,  představí na umělé trávě v Žihli, proti TJ Sokolu Mladotice, které ve své skupině I.B třídy plzeňského kraje, skončily v minulé sezóně na třetím místě.

V neděli odpoledne se pak představí rezerva. I ta odehraje svůj zápas na hřišti soupeře. Tentokrát prozměnu z ústeckého kraje. Na hřišti v Krásném Dvoře, je přivítá místní TJ, který v minulé sezóně skončil poslední a opustil tak lounský okresní přebor.

TJ SOKOL MLADOTICE                  FK HŘEDLE
přípravný zápas mužů

datum:       sobota  5. 8. 2023
místo:        UT Žihle