publikováno: 28.9.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Víkendový program přinese tentokrát jen tři zápasy našich týmů. Volno si vybírají starší žáci, kteří při lichém počtu týmů ve své soutěži, mají toto víkendové kolo volný los. Ostatní týmy jdou do boje o další body. Mužské týmy se oba představí v domácím prostředí, dorostenci zajíždí na hřiště soupeře.

Sobota bude patřit výhradně prvnímu týmu mužů. Ti potřebují napravit debakl z minulého víkendu. Soupeř ale bude nadmíru obtížný. Sestoupivší tým Čechiel Velké Dobré. A nepůjde o první vzájemná střetnutí. Oba týmy se již potkaly v B třídě v sezóně 2016/2017 a obě vzájemná měření sil dopadla zcela jednoznačně pro tým z Kladenska.

FK HŘEDLE            FC ČECHIE VELKÁ DOBRÁ
9.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

datum:       sobota  30. 9. 2023
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:            16 : 00 hodin
sraz:           15 : 00 hodin
rozhodčí:

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 2 0 0 2 1 : 9
DOMA 1 0 0 1 1 : 5
VENKU 1 0 0 1 0 : 4

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE  FC ČECHIE VELKÁ DOBRÁ
Adam Vitner 1x Šimon Honetschläger 3x
  David Hrubý, Jakub Porazil 1x
  Tomáš Andruchovič, Daniel Hovorka 1x
  Lukáš Pulec, Roman Volman 1x

V neděli dopoledne čeká zápas tým dorostu. Ten zajíždí na půdu druhého týmu tabulky AFK Tuchlovice, které jako jediné v soutěži zatím neprohrály. Náš tým je naopak prozatím na hřištích soupeřů stoprocentní. Jak tedy dopadne dopolední souboj druhého se šestým?

AFK TUCHLOVICE          FK HŘEDLE
9.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

datum:       neděle  1. 10. 2023
místo:        hřiště AFK Tuchlovice
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 00 hodin
rozhodčí:     Tomáš Pagáč

Nedělní a zároveň víkendový program zakončí rezerva. Ta v Chmel aréně přivítá tým z nedalekého Janova, který je prošpikován hráči, kteří v minulosti oblékali dres Mutějovic nebo Hředel. Půjde o první vzájemné měření obou týmů.

FK HŘEDLE "B"            TJ SOKOL JANOV
9.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů