publikováno: 3.11.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Naposledy v této sezóně se představí všechny čtyři naše týmy. Pro tým žáků to bude loučení s podzimní částí sezóny. Tři z našich týmů se představí v sobotu a stejný počet odehraje své zápasy v domácím prostředí.

Víkendový program začne tým dorostu, který se představí v zápase na hřišti Velvar, které mají na svém kontě pouze jedinou prohru a drží třetí místo v tabulce. Naši dorostenci však zatím hrají na hřištích soupeřů lépe.

TJ SLOVAN VELVARY              FK HŘEDLE
1.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

místo:        hřiště Velvary
čas:              9 : 30 hodin
sraz:             8 : 30 hodin
rozhodčí:     Vladimír Stádník

Tradiční sobotní dopoledne bude patřit v Traverza aréně starším žákům. Ti se s podzimní částí sezóny budou loučit v okresním derby s týmem z Chrášťan, které zatím v tabulce drží šesté místo.

FK HŘEDLE                  SLAVOJ CHRÁŠŤANY
1.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 15 hodin
rozhodčí:     Milan Šefara

Po změně času nastoupí krátce po poledni i první tým mužů, který přivítá v důležitém zápase předposlední tým tabulky - první tým Zavidova. Oba týmy potřebují nutně stoprocentně bodovat, aby zůstaly ve hře o setrvání v soutěži.

FK HŘEDLE               FC 05 ZAVIDOV
1.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:            14 : 00 hodin
sraz:           13 : 00 hodin
rozhodčí:     Patrik Sandev - Lukáš Hájek, Tomáš Poncar
delegát FA:  Josef Halaš

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 24 5 5 14 29 : 56
DOMA 12 5 3 4 22 : 19
VENKU 12 0 2 10 7 : 37

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE  FC 05 ZAVIDOV
Július Čerňák, Tomáš Bureš 3x Tomáš Korčák 10x
Miroslav Haluza, Tomáš Novák, Jiří Čihař 2x Daniel Devera 8x
Ondřej Sedláček 2x Petr Čech st., Jaroslav Koc 5x

Víkendový program zakončí krátce po nedělním obědě rezerva mužů. Ta na svém hřišti v Mutějovicích přivítá souseda ze spodku tabulky TJ Roztoky. Tedy tým, který ještě v minulé sezóně bojoval o body s naším prvním týmem v krajské soutěži. I proto je překvapením postavení týmu od Berounky v tabulce. I zde půjde o důležitý zápas pro oba týmy v boji o setrvání v soutěži.

FK HŘEDLE "B"              TJ ROZTOKY
1.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů