publikováno: 30.6.2023 KRAJSKÉ SOUTĚŽE ROZLOSOVÁNY

Včera odpoledne proběhl v Praze los krajských fotbalových soutěží, kterých se v příštím ročníku zúčastní dva naše týmy. K prvnímu týmu mužů, se totiž díky druhému místu v minulé sezóně, přidal i tým dorostu. Muži by měli své domácí zápasy hrát v sobotu v úřední výkop. Zde ještě mohou nastat změny. Dorostenci své domácí zápasy budou hrát v neděli dopoledne a to od 10:00 hodin.

A jak dopadl los? Muži by měli zahájit v sobotu 19.8. v 17:00 hodin v Traverza aréně, kde přivítají druhý tým loňského ročníku Baník Libušín. V soutěži nastoupí proti čtyřem novým týmům. Sestoupivší Velké dobré, nováčkům z Dobrovíze a Slavoje Kladno. Dalším novým soupeřem bude ze skupiny B přesunutý AFK Libčice. Polovičně novým týmem bude i společný tým Mšece a sestoupivšího Nového Strašecí.

Dorostenci soutěž zahájí v neděli 20.8. od 10:00 hodin na hřišti Komárova. doma se pak poprvé představí o týden později, kdy v Traverza aréně přivítají tým Hrdlívu.

Kompletní los bude na stránky vložen v nejbližších dnech.