publikováno: 24.10.2023 REZERVA OBRALA LÍDRA O BODY

V zápase 12 kola HB KLINIKA okresního přeboru, zavítal do chmel arény lídr soutěže, tým Kneževse. O tom, že se nakonec body dělily rozhodla již první půle, ve které padlo po jedné brance na obou stranách.

FK HŘEDLE "B"            FK KNĚŽEVES
12.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

branky: 13.min Martin Vodrážka - pok.kop   -   32.min Lukáš Fiška
ŽK: 20.min Marcel Dolejš
rozhodčí: Tomáš Vodrážka - Ondřej Blokeš, Josef Váňa ml.

sestava FK Hředle "B": Bečirovič - Sahaidak, Kroupa, David Minařík, Brož - Vodrážka, Daniel Minařík, T. Vitner, Loder (65.min Malecký) - Sajner (70.mi Borský), Dolejš (77.min Smutný)

trenér: Václav Holý

sestava TFK Kněževes: Lenner - R. Čihař, Šefara, Vrábík, J. Vršecký - Kříž (70.min Hertl), Fiška, P. Čihař, Malfa - Miksa, Mašík (50.min Žemlička)

trenér:

Zápas s lídrem tabulky žačali aktivněji hosté z Kněževsi. Ti byli také první, kteří se dostali do první šance, když se po deseti minutách prohnal jeden z hostujících hráčů po pravé straně, ale zakončení hostujícího hráče brankou neskončilo. Za dvě minuty odpověděli domácí. Brož vysunul do pravé strany Dolejše, který jesličkami Šefarovi nastartoval Sajnera, který na hranici ofsajdu postupoval sám na Lennera, který ho po kličce fauloval a pískal se pokutový kop. Ten Vodrážka dokázal proměnit a poslal domácí rezervu do překvapivého vedení. Krátce po uplynutí půlhodiny hry našel Pavel Čihař centrem v pokutovém území Miksu, který sklepl na hranici šestnáctky pro Fišku a ten se trefil parádně z první po zemi k tyči Bečiroviče. Do poločasu se již skóre neměnilo a tak do kabin šli o něco spokojenější domácí hráči.

I druhý poločas nabídl vcelku zajímavý fotbal, ve kterém se rodily i šance Hosté jich přeci jen měli více, ale branku vstřelit již nedokázali. Naopak to byli domácí, kteří především v závěru mohli překlopit skóre na svoji stranu, ale ani oni nebyli v koncovce úspěšní. A tak se body oproti předzáúpasovým prognózám a předpokladům dělily.

Václav Holý: Na pohled se musel fotbal divákům líbit. Soupeři chyběl Šíma s Růžičkou, což bylo znát, stejně jako byl znát u nás v brance Javor Bečirovič. Dokázali jsme jít po penaltě do vedení, ale soupeř dokázal ještě v prvním poločase vyrovnat. Oba týmy měly šance a oba mohly vyhrát, navíc my jsme v závěru měli dvě tutovky. Nakonec ale asi zasloužená remiza.

sestřih z utkání: FK Hředle "B" - FK Kněževes

fotogalerie od Lukáše Ilberga: https://www.rajce.idnes.cz/fkhredle/album/fk-hredle-b-fk-knezeves-1-1-22-10-2023