publikováno: 30.10.2023 REZERVA PŘIŠLA O BODY I O VODRÁŽKU

K souboji týmů ze spodku tabulky, zajížděla rezerva doplněná o dorostence na hřiště Pavlíkova s cílem bodovat. Problémy se sestavou však dávaloi tušit, že to bude velmi těžký úkol. To se také potvrdilo a všechny body tak nakonec zůstaly v Pavlíkově.

SK PAVLÍKOV                  FK HŘEDLE "B"
13.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

branky: 47.min Lukáš Hekl, 50.min Šimon Procházka, 86.min Lukáš Hekl   -   78.min Michal Malecký
ŽK: 25.min David Čapek, 32.min Martin Vodrážka, 55.min Marcel Dolejš, 59.min Bohuslav Hübsch
ČK: 71.min Bohuslav Hübsch, 74.min Martin Vodrážka
rozhodčí: Vladimír Beneš - Michael Hamouz, František Kalaš (laik)

sestava SK Pavlíkov: Erben - Vávra, L. Polcar, Jiřík, Chytrý - Hornof, O. Polcar, Procházka, Kononets (70.min Zaspal) - O. Kraus (70.min Benada), Hekl (86.min K. Kraus)

trenér: Lukáš Polcar

sestava FK Hředle "B": Malý - Smutný, Čapek. Kroupa, Borský - Vodrážka, Bureš, Hladký, Malecký - Sajner (80.min Hrbek), Dolejš

trenér: Václav Holý

Od úvodních minut zápasu se chopili taktovky domácí hráči a během úvodní čtvrthodiny si vytvořili tři velmi dobré příležitosti, které však nedokázali přetavit ve vedoucí branku. Ta padla v jedenadvacáté minutě na druhé straně, ale domácí asistent na lajně Kalaš zvedl praporek a branka tak pro ofsajd nebyla uznána. Domácí to vůbec nerozhodilo a o minutu později střela domácího hráče jen těsně minula cíl. V pětatřicáté minutě se předvedl v brance Malý, který se nenechal překonat z další jasné šance domácích. Ti se branky dočkali o dvě minuty později, ale radovali se jen chvilku. I tady se pískal ofsajd. Ještě v poslední minutě poločasu se domácí do další šance, ale zakončení opět nebylo přesné. A tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu, se kterým byla spokojenější naše rezerva.

Jenže co nešlo domácím celý první poločas, přišlo hned v úvodu toho druhého. Po dvou minutách poslal domácí do vedení Hekl. A za další dvě minuty bylo pro náš tým ještě hůře. Rychle vrácený míč po výkopu brankáře, přízemní centr zprava a přesné umístění míče mimo dosah Malého od Procházky, znamenalo domácí dvoubrankové vedení. DOmácí se uklidnili a dále zcela pevně třímali taktovku hry ve svých rukách. V jedenasedmdesáté minutě inkasoval červenou kartu asistent Bohuslav Hübsch za kritiku rozhodčího. O tři minuty později ho za kritiku následoval i Vodrážka a tak rezerva dohrávala v deseti. To ji ale příliš nevadilo, protože v osmasedmdesáté minutě se snažil prosadit Sajner. Jeho zakončení brankář Erben jen vyrazil a k odraženému míči se dostal Malecký, který zakončil pod břevno a nachystal do posledních minut drama. To se však nekonalo. Domácí si zasloužené tři body uniknout nenechali a naopak v šestaosmdesáté minutě Hekl svoji druho brankou v zápase, stanovil konečný výsledek utkání.