publikováno: 8.8.2023 REZERVA V PŘÍPRAVĚ VÍTĚZNĚ

V neděli měla na programu přípravný zápas i rezerva. Ta zajížděla na hřiště Krásného Dvora, tedy klubu, který prožívá momentálně těžší období. Po sestupu z krajské B třídy následoval hned sestup i z okresního přeboru. Nově formující tým, tak měl prověřit naší rezervu.

rozhodčí:

sestava FK Hředle "B":  Andrle -Kroupa, Amauwah, Čapek, Brož - Vodrážka, Hladký, Daniel Minařík, Loder - Sajner, Malecký

hokejově střídali: Dolejš, Malinovský, Z. Rosa, Somol

trenér: Václav Holý

Od úvodních minut se hrál vyrovnaný fotbal, kdy se oba týmy snažily prosadit, ale k tomu, aby jejich snahy skončily gólově, bylo hodně chybných rozehrávek a když už přišla nějaká čance, zasáhli na obou stranách brankáři. Po čtvrt hodině se spustil déšť, který pak provázel aktéry takřka celé utkání. Když byla takřka odehraná půlhodina, dostala naše rezerva možnost trestného kopu z hranice šestnáctky. K míči se postavil jeden z nejmladších hráčů Minařík a využil vlhkého trávníku a prostřelil domácího brankáře. Do kabin se tak odcházelo s nejtesnějším vedením našeho týmu.

Ani druhý poločas obrázek hry příliš nezměnil. Nepřesností na obou stranách bylo stále dost a když přišla nějaká šance, byli brankáři na místě. Rozuzlení zápasu přišlo až deset minut před koncem. Malecký se prosadil po straně a přesným centrem našel hlavu Malinovského, který tak uzavřel druhou brankou účet zápasu.

Další týden rezerva žádného soupeře nemá a tak ji čeká už ostrý start v neděli 20.8. Kdy v 17:00 přivítá v Chmel aréně tým z Městečka.