publikováno: 17.10.2022 REZERVA V ROZTOKÁCH STOPROCENTNÍ

Rezerva opět nezaváhala a z Roztok si veze plný počet bodů. Správným směrem utkání nasměroval již po sedmi minutách Martin Rosa, který poslal náš tým do vedení. Domácí na tuto branku našli Pudilem odpověd. Ale to rezervu nevykolejilo a díky druhé brance Martina Rosy, šla po půlhodině opět do vedení. Ve druhém poločase přišly chvíle střelce posledních dvou zápasů Malinovského. Ten vstřelil opět dvě branky a poslal zápas z našeho pohledu do komfortní situace. Skóre uzavřel v poslední minutě dorostenec Malecký a tak rezerva i díky ostatním zápasům ve skupině, znovu odskočila svým pronásledovatelům.

TJ ROZTOKY "B"          FK HŘEDLE "B"
1.kolo III. třídy skupiny východ mužů

branky: 14.min Matěj Pudil   -   7.min Martin Rosa, 33.min Martin Rosa, 63.min Viktor Malinovský, 67.min Viktor Malinovský, 90.min Michal Malecký
ŽK: 58.min Jakub Touš   -   71.min Pavel Hrbek