publikováno: 22.8.2022 REZERVA ZAHÁJILA VÍTĚZNĚ

Nová sezóna začala i pro rezervní tým, který se představil proti starému, známému týmu z Rudy, který vždy uměl potrápit. A trápil i tentokrát. Poločasový bezbrankový stav držel dlouho i ve druhém poločase. Až po  sedmdesáti minutách se slušná návštěva v Chmel aréně mohla radovat ze vstřelené branky. To vstřelil nestárnoucí Pavel Hrbek. Kámen ze srdce spadl domácím až v předposlední minutě. To když výsledek pečetil z pokutového kopu pro změnu jeden z nejmladších na hřišti Dan Minařík. A tak první tři body jsou doma.

FK HŘEDLE "B"            TJ SOKOL RUDA
3.kolo III.třídy skupiny východ mužů

branky: 70.min Pavel Hrbek, 89.min Daniel Minařík - pok.kop
ŽK: 36.min Petr Pongrác. 75.min Radek Vojanec, 90.min Martin Pongrác