publikováno: 29.5.2023 REZERVA ZAKONČILA NADSTAVBU VÝHROU

Poslední zápas nadstavby, která už nemohla nic změnit na tom, že naše rezerva půjde do dvoutkání o postup do okresního přeboru, se odehrál na Rudě. I přes brzy inkasovanou branku, zvítězil v naprosté pohodě náš tým.

TJ SOKOL RUDA          FK HŘEDLE  "B"
3.kolo III. třídy skupina východ mužů - nadstavba A (1-4 místo)

2 : 5  ( 1 : 2 )

branky: 5.min Petr Blín, 74.min Vít Husák   -   20.min Martin Vodrážka, 27.min Bethel Amauwah, 60.min Petr Sajner, 65.min Petr Sajner, 89.min Tomáš Bureš
ŽK:
diváků:  50
rozhodčí: Zdeněk Polívka - Václav Krasl (laik), Hanuš Minařík (laik)

sestava TJ Sokol Ruda: Beneš - M. Pongrác, P. Pongrác, Jurgovski, J. Hamouz, T. Hamouz, Matouš (46.min Vacek), Pondělíček, Blín, Husák, Král

trenér: Petr Huttr st.

sestava FK Hředle "B": Malinovský - Loder, Amauwah, Kroupa, Beránek - Vodrážka, Bureš, Hladký, Brož - Sajner, Borský

trenér: Václav Holý

Úvod zápasu nezačal pro naši rezervu nejlépe. Již po pěti minutách poslal domácí tým do vedení přesnou trefou Blín. Náš tým se v horkém počasí rozjížděl pomaleji. Do gólového režimu nahodila rezervu až branka Vodrážky. Ten po dvaceti minutách trefil z trestného kopu naprosto přesně a zápas tak brankově srovnal. O sedm minut později si k trestnému kopu stoupl opět Vodrážka a našel naprosto přesně hlavu Amauwaha, který poslal náš tým do vedení. Skóre zápasu se i přes některé zajímavé situace do poločasu neměnilo a tak náš tým šel do kabin o něco spokojenější.

Ve druhém poločase se čekalo na branku patnáct minut a slovo si vzal kanonýr Petr Sajner, který za dalších pět minut přidal svůj druhý zásah a o vývoji utkání tak téměř rozhodl. DOmácí zbraně nesložili a čtvrhodiny před koncem brankou Husáka snížili. Poslední slovo však měl náš tým, který minutu před koncem skóroval popáté. Střelu Amauwaha brankář Beneš pouze vyrazil a míč do sítě uklidil Bureš.

Rezerva tak postupuje do dvojzápasu o přeborníka III. třídy kdy se utká pohárovým způsobem s vítězem skupiny zápas TJ Slabce.

První utkání bude sehráno v sobotu 3.6. od 13:30 na hřišti Slabec. Odveta pak v neděli 11.6. od 10:30 na hřišti v Mutějovicích a v dvojzápase bude platit pohárová matematika.