publikováno: 31.3.2024 REZERVA ZTRATILA ZÁPAS OPĚT VE DRUHÉM POLOČASE

V osmnáctém kole zajížděla rezerva na hřiště Senomat, tedy týmu, který dokázala v podzimní části jako jeden z mála porazit. To se tentokrát nepovedloa scénář zápasu byl podobný mnoha dalším. Nadějný první poločas. Druhý poločas poté odvál vidiny na získání bodů.

SK SENOMATY               FK HŘEDLE "B"
18.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

branky: 25.min Robert Hůla, 26.min Luboš Mácha, 28.min Adam Kyncl, 53.min Robert Hůla, 63.min Antonín Polcar, 66.min Tomáš Pichner   -   10.min David Šmíd, 42.min Zdeněk Schwendt, 51.min Petr Sajner
ŽK: 89.min Mehdi Aoumi   -   60.min Marcel Dolejš, 83.min David Kroupa, 87.min Martin Somol
rozhodčí: Vladimír Beneš - Josef Žemlička, Milan Šefara

sestava SK Senomaty: Kučaba - Pichner, Štícha, Trešl (51.min J. Kodeš), Trýb - Polcar (76.min M. Kodeš), Mácha (79.min Sailer), Hůla, Štys - Šnídl (76.min Aoumi), Kyncl

trenér: Jiří Kučera

sestava FK Hředle "B": Malý - Kroupa, Čapek (31.min Brož), Bureš, Somol - Loder (56.min T. Vitner). Schwendt, Amauwah, D. Šmíd - Zilcher (37.min T. Čuda), Sajner (56.min Dolejš)

trenér: Václav Holý

Do zápasu sice vstoupili aktivněji domácí, ale skóre se měnilo po deseti minutách hry na druhé straně. Výkop Malého si našel Sajner, který se protáhl do vápna. Jeho střelu dokázal Kučaba vyrazit, ale na dorážku Davida Šmída neměl nárok. Inkasovaná branka s aktivitou domácích nezacloumala a byli to oni, kdo si vytvářeli zajímavé příležitosti. Jenže zelenobílá obrana držela. Jenže ve čtyřiadvacáté minutě se hosté dopustili přestupku a pískal se trestný kop. K němu se postavil domácí Hůla a přízemní střela okolo zdi skončila u tyče branky Malého. Tím začaly hororové tři minuty naší rezervy. Neuběhla minuta a nepovedený centr Máchy skončil za zádama překvapeného Malého. A to nebylo vše!!!O dvě minutky přišel řetězec chyb v obraných řadách hostujícího týmu a tak Kync neváhala přesnou střelou z hranice šestnáctky poslal domácí tým do dvoubrankového vedení. Po třetí brance se hra zklidnila a šance nepřicházeli ani na jedné straně. Až tři minuty před poločasem vykřesal pro hosty naději Schwendt. Ten si na polovině narazil míč a rozhodl se jít přímočaře mezi oba domácí stopery. Přes ty se dokázal prosadit a pod padajícím Kučabou dostat míč do sítě.

Druhý poločas nemohl pro hostující hráče začít lépe. Po šesti minutách hry druhého poločasu vyhrál souboj na polovině hřiště Bureš, potáhl míč před šestnáctku, kde našel Sajnera a ten po delší době ukázal, že je to střelec. Vyrovnáno! Jenže za dvě minuty bylo vše zase jinak. Hředelští zahrávali rohový kop. Domácí se zmocnili míče a dlouhým nákopem oslovili Hůlu. Ten přetlačil v naprosté pohodě dva hostující obránce a do protipohybu Malého překlopil výsledek znovu na stranu domácích. Krátce po uplynutí hodiny hry bylo s hostujícím týmem ještě hůře. Nakrátko rozehraný aut Malým, přinesl prohraný souboj Bureše a Polcar nabídkou nepohrdl a poslal domácí znovu do dvoubrankového vedení. Za tři minuty to bylo již o tři. Máchův perfektní centr na zadní tyč si našel Pichner, jehož první zakončení skončilo na břevně a snadná doražka poté již v Malého síti. A bylo rozhodnuto. Domácí tým si svoje vedení zkušeně hlídal a hostující tým již nenašel žádnou protizbraň.

sestřih utkání: SK Senomaty - FK Hředle "B"