publikováno: 5.9.2023 VÍTĚZNÁ PŘESTŘELKA DOROSTU V RUDNÉ

I druhý výjezd na hřiště soupeře zvládl dorost na výbornou. Na půdě Rudné, šel rychle do vedení, které ale soupeř otočil. Góly padaly i ve druhém poločase a štěstí se nakonec přiklonilo na stranu našeho týmu, když šest minut před koncem rozhodl svojí čtvrtou brankou v zápase Martin Vitner.

FK RUDNÁ        FK HŘEDLE
5.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 20.min Václav Fatka, 33.min Václav Fatka, 64.min Matouš Musil, 79.min Matyáš Barcal  -  1.min Michal Malecký, 45.min Martin Vitner, 69.min Martin Vitner, 73.min Martin Vitner, 84.min Martin Vitner
ŽK: 60.min Veselý Vojtěch, 69.min František Kubásek, 89.min Václav Fatka   -   60.min Jakub Hornof
rozhodčí: Jiří Řičica - Radim Veselý (laik), David Minařík (laik)

sestava FK Rudná: Říha - Vančura, Musil, Vojtěch, Vlasák, Martinásek, Pavlovský, Doubek, Fatka Heisig, Kubásek

střídali: Barcal, Ošovskyj, Pilát Rameš

trenér: Roman Palek

sestava FK Hředle: Malý (46.min Andrle) - Pleier, J. Vitner,Sahadiak, Kučera - M. Malecký, Minařík, Roubík, Tittelbach - Hornof, M. Vitner

střídali: Smutný, Janek, Amler

trenér: Hanuš Minařík

Úvod zápasu vyšel našemu týmu na jedničku. Hned z výkopu dostali naši hráči míč na šestnáctku domácího týmu, kde po několika soubojích vyplaval míč před Maleckého a ten ho uklidil do sítě. Domácí úvodní branka na chvíli zaskočila, ale pak se začal hrát otevřený fotbal na obou stranách. Obrany a brankáři drželi až do dvacáté minuty, kdy domácí kapitánem Fatkou vyrovnali. Po půlhodině hry to byl opět domácí kapitán, který svojí druhou brankou dostal domácí do vedení. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za těsného vedení domácího týmu, otevřel svůj střelecký účet, v poslední minutě prvního poločasu, Martin Vitner a vyrovnal. A tak druhý poločas začal znovu od nuly Domácí se dostali do vedení krátce po uplynutí hodiny hry, kdy se trefil Musil. I na tuto branku dokázal náš dorost najít odpověď. To se pět minut po vedoucí brance trefil podruhé v zápase Martin Vitner.A očtyři minuty později zkompletoval Martin Vitner svůj hattrick a dostal hostující dorostence opět do vedení. Jenže za šest minut dokázali odpovědět na vedoucí branku domácí, trefil se Barcal. Žádné mužstvo to v závěru nezatáhlo a hrálo se tak na výhru. Domácí měli své šance, které neproměnili. A tak o výsledku rozhodl šest minut před koncem, svojí čtvrtou brankoiu v utkání, Martin Vitner.