publikováno: 15.4.2024 ŽÁCI DLOUHO VZDOROVALI ČTVRTÝM VELVARŮM

Starší žáci v zápase na půdě Velvar rozhodně nenastupovali jako favorit utkání. Navíc museli oželet Ondřeje Zíku, který šel vypomáhat týmu dorostu. Přesto žáci do utkání nevstoupili vůbec špatně a odměnou za jejich nebojácný výkon jim byla vedoucí branka po čtvrthodině hry, jejímž autorem byl Šebesta. O dvě minuty později došlo ke zranění v našem týmu, kdy areál opustil v sanitce náš nejlepší střelec Adam Krejčí s podezřením na zlomenou ruku (Adame přejeme brzké uzdravení a návrat na trávníky). Domácí, kteří měli před zápasem třináctibodový náskok na náš tým se do tempa dostávali déle. Vyrovnání ale do poločasu ještě přišlo. I tak se naši žáci drželi více než dobře. Ve druhém poločase pokračovali naši žáci v srdnatém výkonu, ale zabránit soupeři ve vstřelení dvou branek nedokázali.

TJ  SLOVAN VELVARY                   FK HŘEDLE
16.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

branky: 28.min David Pešta, 45.min Jiří Vrábel, 63.min Bohuslav Zapach   -   16.min Roman Šebesta

diváků:

rozhodčí: Tomáš Novák - Michal Novák (laik), Jaroslav Koukal (laik)

sestava TJ Slovan Velvary: Bílek - Z. Kinter, Rylek, Grundza, Pešta, Kozina, Zapach, J. Kinter, Skala, Pichl, Vrábel

střídali: Godiš, Pokorný, Rott

trenér:

sestava FK Hředle : Herink - Staněk, Malecký, Kosina, Novák, Borůvka, Krejčí, Žipek, Přenosil, Nejedlý, Šebesta

střídali: Dostrašil, Macek, Milota, Micura

trenér: Jan Koukal