publikováno: 21.10.2024 ŽÁCI PODLEHLI DOMA NOVÉMU STRAŠECÍ

V dalším kole okresního přeboru starších žáků, zavítali do Traverza arény žáci Nového Strašecí. Na první branku se čekalo celý první poločas. V poslední minutě konečně branka padla. Bohužel do sítě domácího brankáře Miloty. Toho překonal Jurgovski.

I druhý poločas se čekalo poměrně dlouho na další branku. Po padesáti minutách se trefili opět hosté a dostali se tak do dvoubrankového vedení. Tři minuty nato však přišla domácí odpověď. To pokutový kop proměnil domácí Staněk a domácím tak svitla jiskřička naděje. Jenže po hodině hry se pískal pokutový kop i na druhé straně a hostující exekutor Hrabánek se trefil  a poslal hosty opět do dvoubrankového vedení. Výsledek pak zůstal stejný až do konce zápasu a tak body putují do Nového Strašecí.

FK HŘEDLE              TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ
11.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

branky: 53.min Jáchym Staněk - pok. kop - 35.min Tomáš Jurgovski, 50.min Martin Kříž, 60.min Jan Hrabánek - pok. kop

ŽK:

diváků: 30

rozhodčí: Zdeněk Polívka - David Minařík (laik), Marek Hartman (laik)

sestava FK Hředle: Milota - Malecký, Krejčí, Žipek, Dostrašil, Novák, Nováková, Macek, Borůvka, Staněk, Přenosil

střídali: Hájek, Dohnal, Novotný, Lapka, Micura

trenér: Jan Koukal

sestava TJ Sokol Nové Strašecí: Inman - Nágl, P. Král, Táborský, Kubíček, Jurgovski, Hrabánek, F. Král, Kříž, Halada, Rezek

střídali: Štekl, Škvor, Veselý, Voborský, Rydval

trenér: Ivan Haužvic