publikováno: 18.6.2024 ŽÁCI V DOHRÁVCE PODLEHLI LUŽNÉ

V dohrávce 15 kola, přivítali v Traverza aréně žáci tým Lužné. Zápas uzavíral sezónu a tak oba týmy, které hráli premiérově v této kategorii, chtěli zakončit sezónu výhrou.

Souboj posledních dvou týmů tabulky, který již na pořadí týmů nemohl nic změnit, začal pro náš tým parádně. Po dvou minutách se trefil kanonýr Krejčí, který se tak vrátil po zlomenině parádním způsobem. Jenže tím bohužel střelecká potence našeho týmu umlkla a branky střílel již jen soupeř z Lužné.Vyrovnání přišlo po třiadvaceti minutách hry a poté zhruba v pětiminutových intervalech skórovala hostující Sparta ještě dvakrát. A tak do kabin šli hráči za stavu 1:3 pro hostující tým.

Druhý poločas již žádnou branku nepčinesl a to ani přes šance na obou stranách. A tak naši žáci zakončili sezónu prohrou na desátém místě v soutěži.

FK HŘEDLE                  TJ SPARTA LUŽNÁ
15.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

1 : 3  ( 1 : 3 )

branky: 2.min Adam Krejčí  -  23.min Štěpán Šíma, 29.min Štěpán Šíma, 32.min Filip Voborský