publikováno: 13.3.2023 ŽÁCI V PŘÍPRAVĚ NA TATRANU

V přípravném zápase na umělé trávě Tatranu Rakovník, se poměřili naši žáci s domácím týmem. První poločas odehráli v módu 7+1, ten druhý, podle krajských not 8+1.

První poločas si hattrickem podmanil náš Adam Krejčí, když soupeř z Tatranu reagoval pouze jednou vstřelenou brankou. To ve druhém poločase se domácí borci trefili třikrát, náš tým díky brankám Adama Krejčího a Zuzky Novákové dvakrát.

TJ TATRAN RAKOVNÍK                   FK HŘEDLE
přípravný zápas mladších žáků

branky FKH: Adam Krejčí 4x, Zuzana Nováková

sestava FK Hředle: Herink - Milota, Micura, Malecký, Lapka, Macek, Novák, Staněk, Přenosil, Krejčí, Nováková, Šebesta