publikováno: 11.9.2023 ŽÁKŮM V ZICHOVCI UTEKL PRVNÍ POLOČAS

Další zápas čekal na starší žáky v Zichovci, kde se poměřil s domácím sdruženým týmem SK Zichovec a Slavoje Pozdeň. O tom, že v tomto zápase nebudou bodovat, rozhodla již první půle, kdy na svého soupeře nestačili a pětkrát inkasovali.

SK ZICHOVEC                FK HŘEDLE
6.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

7 : 2  ( 5 : 0 )

branky: 10.min Štěpán Šandal, 12.min Vojtěch Pacholík, 15.min Vojtěch Černý, 26.min Vojtěch Pacholík, 30.min Jakub Hanzlík, 37.min Jakub Aulický, 55.min Jakub Aulický   -   47.min Adam Krejčí, 57.min Josef Kosina
ŽK:
diváků:  30Josef Plechatý (laik), Milan Staněk ( laik )

sestava SK Zichovec: Benda - V. Černý, Grisa, Kolář, Rada Vansa, Pacholík, Hanzlík, Šubrt, Vaněk, Aulický

střídali: Kašpárek, Šandal, M. Černý, Angr, Kindl

trenér:

sestava FK Hředle: Micura - Malecký, Zíka, Milota, Novák, Staněk, Macek, Přenosil, Borůvka, Krejčí, Dostrašil

střídali: Žipek, Kosina, Ludický

trenér: Jan Koukal

Starší žáci se stále rozkoukávají v jedenáctkovém fotbale. A bylo tomu i tentokráte. Trenér Koukal se znovu musel vyrovnávat s absencí brankáře a na hře týmu je to hodně znát. Aktivnější domácí rozhodli zápas během pěti minut mezi 10-15 minutou, kdy vstřelili tři branky. I poté se vyvíjel zápas plně v jejich režii a do poločasu přidali ještě dvě branky. Do druhé půle se snažili naši žáci s výsledkem něco udělat, ale byl to opět soupeř, který navýšil vedení. Poté se podařili korigovat brankou Krejčího. Jenže domácí před koncem byli znovu přesní a odskočili na rozdíl šesti branek. Poslední slovo měl náš Kosina, který korigoval na rozdíl pěti branek.