# Starší přípravka

Poločas: 3 : 1

Penalty: 0 : 0

Popis zápasu:

branky: 1.min Natálie Iblová, 2.min vlastní, 27.min Nela Válečková, 47,min Martin Zelenka, 49.min Petr Handl, 58.min Natálie Iblová   -   12.min Matěj Holík, 31.min Jan Bureš

diváků: 40

rozhodčí: Jakub John (laik)

sestava FC Jesenice: Kinský - Handl, Horvát, Iblová, Novotný, Válečková, Veselý, Vojtová, Zelenka

trenér:

sestava FK Hředle: Krejčí - Bureš, Holík, Eichler, Vitner, V. Hájek, F. Hájek, Štefl, Uhlíř, Linc, Ševčík

trenér: Václav Štefl

Zápasový program zavál starší přípravku uprostřed týdne na hřiště Jesenice. A přípravka předvedla zatím nejlepší výkon v sezóně a byla zatím nejblíže k prvním bodům.

Dva góly jsme dostali v nastaveni a v závěru jsme dostávali branky, když jsme se tlačili na soupeře a snažili se vyrovnat skóre. Měli jsme spoustu neproměněných šancí a vzadu nás skvělým výkonem podržel brankář Pavel Krejčí. Jsem na děti moc pyšnej, jak odehráli včerejší zápas. Průběh zápasu si zasloužil dělbu bodů. Věřím, že v neděli v Šanově náš výkon bude opět lepší a porveme se o vítězství, hodnotil Václav Štefl.