Skóre: 3 : 3

Poločas: 6 : 7

Penalty: 0 : 0

Popis zápasu:

branky: 3.min Filip Hájek, 10.min Matěj Eichler, 21.min Matěj Holík, 28.min Matěj Holík, 34.min Vojtěch Hájek, 42.min Matěj Holík   -   3.min Adam Došek, 10.min Jakub Kryl, 25.min Jakub Šnobl, 27.min Adam Došek, 28.min Sebastián Ižold, 41.min Adam Došek, 46.min Sebastiián Ižold

diváků: 50

rozhodčí: Ondřej Sedláček (laik)

sestava FK Hředle:Krejčí - Bureš, Holík, Eichler, Vitner, V. Hájek, F. Hájek, Novotná, Štefl, Uhlíř, Zachař, Ševčík Linc

trenér: Václav Štefl

sestava SK Rakovník: Vait - Došek, Kochleffl, Kryl, Liprt, Pichner, Švarc, Šnobl, Zavadil, Plincner, Procházka, Ambrůžek, Ižold, Toužimský, Vaníček

trenér: Robert Otcovský

Po prvním bodovém přísunu za výhru v Šanově, přivítala starší přípravka v Traverza aréně své vrstevníky z SK Rakovník. Zlepšené výsledky z minulých zápasů přípravka potvrdila.S hráči SK Rakovník dokonce sahala po vítězství, ale závěr vyšel lépe hostům z Rakovníka.

Dnes jsme opět sahali po bodech, ale nešťastnou chybou v závěru jsme přišli o drahocenou remízu nad těžkým soupeřem. Děti i rodiče zaslouží velké DÍKY. Byl to krásný bojovný zápas od začátku až do konce. A v první půli jsme třikrát vedli, a Rakovník jen dotahoval a v nastavení poločasu srovnal na 3:3. Začátek druhé půle nás zastihl nepřipravené a Rakovník během dvou minut odskočil na rozdíl dvou branek. Naštěstí se nám podařilo záhy snížit na 4:5 a 3 minuty na to srovnat. 3 minutu před koncem, za nerozhodného stavu 6:6, jsme bohužel udělali chybu v rozehrávce na půli soupeře a nešikovnou přihrávkou jsme poslali rakovnického útočníka vstříc našemu osamocenému brankáři, který byl z brejku překonán. A to jsme byli v tlaku a chtěli urvat vítězství. Ale to je prostě fotbal a stane se to i dospělým profíkům. Byť jsme v posledních minutách soupeře mačkali a tlačili se do brány, tak už se nám srovnat nepodařilo a prohráli jsme 6:7. Ale bojovali jsme až do konce. Skvělý výkon!